O firmě

Tokal, Váš dodavatel zboží pro montáž a výrobu oken a dveří.

Ve stavebnictví a průmyslu se pohybujeme od roku 2010. Vše kolem stavebnictví nás baví. Jsme tým kvalifikovaných nadšenců, kteří během své kariéry načerpali a převzali obchodní know-how a své zkušenosti se snažíme efektivně zužitkovat ve vlastní firmě. Získané zkušenosti jsme přizpůsobili podmínkám a trendům trhu a nastavili správný koncept fungování firmy směrem k zákazníkům.  Společnost Tokal solutions s.r.o. byla založena roku 2015 v Praze. 

Co nás baví a s čím Vám můžeme pomoci? V současné chvíli jsme tým, který disponuje odborně vyškolenými technickými zástupci, kvalifikovanými pracovníky v oblasti marketingu, zákaznického servisu. 

Máme zkušenosti ve správné montáži okenní výplně, stavební činnosti, návrhu detailů pro modulární a rastrové fasády. Zabýváme se utěsňováním dřevostaveb, halových konstrukcí, dále lepením a tmelením v exteriéru a interiéru stavby (střechy, vzduchotechnika, obytné kontejnery). Jsme schopni Vám navrhnout a otestovat konstrukční lepení. Dále dodáváme materiály na utěsnění vzduchotechniky. Umíme zákazníkům nabídnou speciální oboustranně lepící pásky dle jejich požadavků (lepivost, rozměry, teplotní odolnost, UV stabilita, atd.) a výsekové díly na přání z jakéhokoliv materiálu. 

Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní nákupní i poprodejní servis vysoké kvality, jde hlavně o:

  • poradenství ve výběru a použití produktů,
  • pravidelná komunikace se zákazníky,
  • spolehlivé dodání zboží. 

V rámci naší činnosti máme podporu od řady partnerů, zejména firmy Dewalt a Tremco illbruck. U firmy Tremco illbruck jsme její distribuční partner.

 

Pracujeme tak, aby nás naši zákazníci vnímali jako jejich partneři v oblasti lepení a těsnění pro jejich projekty.

Uvědomujeme si, že kvalita výrobků, rychlost dodání a kvalitní informace o produktech jsou základní funkcí dodavatele a přijímáme i odpovědnost za naše vypracovaná řešení. 

 

Máte nějaké dotazy? Ptejte se na cokoliv. Zavolejte nebo nám napište.

Tomáš Novák

Zakladatel a provozovatel Tokal solutions s.r.o.