O firmě

Tokal, Váš dodavatel zboží pro montáž a výrobu oken a dveří.

Ve stavebnictví a průmyslu se pohybujeme od roku 2010. Vše kolem stavebnictví nás baví. Jsme tým kvalifikovaných nadšenců, kteří během své kariéry načerpali a převzali obchodní know-how a své zkušenosti se snažíme efektivně zužitkovat ve vlastní firmě. Získané zkušenosti jsme přizpůsobili podmínkám a trendům trhu a nastavili správný koncept fungování firmy směrem k zákazníkům.  Společnost Tokal solutions s.r.o. byla založena roku 2015 v Praze. 

Co nás baví a s čím Vám můžeme pomoci? V současné chvíli jsme tým, který disponuje odborně vyškolenými technickými zástupci, kvalifikovanými pracovníky v oblasti marketingu, zákaznického servisu. 

Máme zkušenosti ve správné montáži okenní výplně, stavební činnosti, návrhu detailů pro modulární a rastrové fasády. Zabýváme se utěsňováním dřevostaveb, halových konstrukcí, dále lepením a tmelením v exteriéru a interiéru stavby (střechy, vzduchotechnika, obytné kontejnery). Jsme schopni Vám navrhnout a otestovat konstrukční lepení. Dále dodáváme materiály na utěsnění vzduchotechniky. Umíme zákazníkům nabídnou speciální oboustranně lepící pásky dle jejich požadavků (lepivost, rozměry, teplotní odolnost, UV stabilita, atd.) a výsekové díly na přání z jakéhokoliv materiálu. 

Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní nákupní i poprodejní servis vysoké kvality, jde hlavně o:

  • poradenství ve výběru a použití produktů,
  • pravidelná komunikace se zákazníky,
  • spolehlivé dodání zboží. 

 

V rámci naší činnosti máme podporu od řady partnerů, zejména firmy Tremco illbruck s.r.o. Jsme její distribuční partner.

Pracujeme tak, aby nás naši zákazníci vnímali jako jejich partnery v oblasti lepení a těsnění pro jejich projekty.

Uvědomujeme si, že kvalita výrobků, rychlost dodání a kvalitní informace o produktech jsou základní funkcí dodavatele a přijímáme i odpovědnost za naše vypracovaná řešení. 

Zde pár informací o firmě: 

Tokal solutions s.r.o.

Adresa: Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha

IČO:04561201

DIČ: CZ04561201

Máte nějaké dotazy? Ptejte se na cokoliv. Zavolejte nebo nám napište.

Pokud by jste chtěli kontaktovat přímo mě, je to možné pro Vás na telefonu 774 386 889 nebo emailu: tomas.novak@tokal.cz

 

Tomáš Novák

Zakladatel a provozovatel Tokal solutions s.r.o.