Würth

 

Do České republiky vstoupila skupina Würth už v roce 1992 a díky rychle rostoucímu týmu profesionálně vyškolených obchodních zástupců se brzy stala jedničkou mezi tuzemskými distributory montážní techniky. Svým zákazníkům totiž nasloucháme, proto necháváme konkurenci daleko za sebou. Díky dlouholetým zkušenostem a celosvětově sdílenému know-how umíme poradit, jako nikdo jiný. Každý z našich obchodních zástupců má navíc svou specializaci, takže se můžete spolehnout, že vám vždy pomůže vybrat z našeho sortimentu to nejlepší, co vám práci usnadní a zkvalitní, ať už pracujete se dřevem, kovem nebo třeba automobily. Kontaktujte nás a spojte se i vy se svým obchodním zástupcem.

KOMPLETNÍ SORTIMENT PRO ŘEMESLA A PRŮMYSL

Na počátku byla firma Würth specialistou na šrouby, dnes je odborníkem na veškerou montážní a upevňovací techniku. Naše portfolio čítá přes 100 tisíc produktů od těch nejmenších, jako jsou šrouby a hmoždinky, přes chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a stavební kování a instalační materiály, až po drobné díly pro automobily, nářadí, stroje či zásobovací a odběrové systémy. Zkrátka máme v nabídce vše potřebné pro řemesla spojená s automobily, řemesla zpracovávající dřevo či kovy, pro stavební firmy i velké průmyslové podniky.

VLASTNÍ VÝVOJ = BEZKONKURENČNÍ KVALITA

Nasloucháme našim zákazníkům a rozumíme jejich potřebám. Ruku v ruce s rozvojem průmyslu a řemesel jdou i stále nové a nové požadavky na náš sortiment, což nás ale nezaskočí. Naopak, problémy našich zákazníků jsou pro nás výzvou! V našem výzkumném středisku ve Švýcarsku více než 220 zaměstnanců stále pracuje na vývoji nových či inovaci stávajících produktů, zabývají se produkty na míru či realizací specifických řešení pro velké firmy… zkrátka dělají vše, abychom mohli co nejrychleji uspokojit přání našich zákazníků. Vlastníme celou řadu patentů a průmyslových vzorů, spolupracujeme s nezávislými institucemi a univerzitami… A dbáme na dodržování přesně stanovených norem jakosti, které našim zákazníkům zaručují tu nejvyšší kvalitu.

1 položek celkem
Lepicí airstop těsnící páska EURASOL
EXT INT
od 412 Kč bez DPH
od 499 Kč

Airstop páska Eurasol slouží k vodotěsnému a vzduchotěsnému utěsnění prostupů v dřevostavbě, prolepení OSB desek a také pro slepování parotěsných a...

2111/60

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem