Jsme tu pro vás

Rádi vám poradíme s výběrem nebo aplikací. Dotaz můžete položit u konkrétního produktu, případně rádi zodpovíme jakýkoliv všeobecný dotaz níže.

Kontaktní údaje

Firemní údaje

Tokal solutions, s. r. o.

Rybná 716/24
110 00 Praha, Staré Město
IČO:04561201
DIČ: CZ04561201

O firmě

Ve stavebnictví a průmyslu se pohybujeme od roku 2010. Vše kolem stavebnictví nás baví. Jsme tým kvalifikovaných nadšenců, kteří během své kariéry načerpali a převzali obchodní know-how a své zkušenosti se snažíme efektivně zužitkovat ve vlastní firmě. Získané zkušenosti jsme přizpůsobili podmínkám a trendům trhu a nastavili správný koncept fungování firmy směrem k zákazníkům. Společnost Tokal solutions s.r.o. byla založena roku 2015 v Praze.

V současné chvíli jsme tým, který disponuje odborně vyškolenými technickými zástupci, kvalifikovanými pracovníky v oblasti marketingu, zákaznického servisu.

Máme zkušenosti ve správné montáži okenní výplně, stavební činnosti, návrhu detailů pro modulární a rastrové fasády. Zabýváme se utěsňováním dřevostaveb, halových konstrukcí, dále lepením a tmelením v exteriéru a interiéru stavby (střechy, vzduchotechnika, obytné kontejnery). Jsme schopni Vám navrhnout a otestovat konstrukční lepení. Dále dodáváme materiály na utěsnění vzduchotechniky. Umíme zákazníkům nabídnou speciální oboustranně lepící pásky dle jejich požadavků (lepivost, rozměry, teplotní odolnost, UV stabilita, atd.) a výsekové díly na přání z jakéhokoliv materiálu.

Kvalitní produkty a servis

Uvědomujeme si, že kvalita výrobků, rychlost dodání a kvalitní informace o produktech jsou základní funkcí dodavatele a přijímáme i odpovědnost za naše vypracovaná řešení. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní nákupní i poprodejní servis vysoké kvality, jde hlavně o:

  • Poradenství ve výběru a použití produktů
  • Pravidelná komunikace se zákazníky
  • Spolehlivé dodání zboží

Spolupracujeme

V rámci naší činnosti máme podporu od řady partnerů, zejména firmy Tremco illbruck s.r.o. Jsme její distribuční partner. Pracujeme tak, aby nás naši zákazníci vnímali jako jejich partnery v oblasti lepení a těsnění pro jejich projekty.

Tomáš Novák

Zakladatel a provozovatel Tokal solutions s.r.o.

tomas.novak@tokal.cz

Kontaktujte nás

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: