ORCON F - univerzální napojovací lepidlo

Kód: 2039/KAR
Akce EXT INT
od 277 Kč / ks od 229 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Neprodyšné lepení parobrzdných a neprodyšně izolujících folií všeho druhu na okolní minerální (např. omítku) a hrubé stavební díly (např. hrubě řezané dřevo), jakož i textilie (např. pro clima INTELLO, DASTOP, DA) lepenky (např. pro clima DB+), fólie z PE, PA, PP a hliníku.

Výhody

  • Lepidlo na všechny druhy folií PRO CLIMA®
  • Aplikační teplota od -10 °C do +50 °C
  • Lze skladovat při nízkých teplotách
  • Vysoká schopnost smáčivosti podkladu. Použití i na problematických podkladech.

Detailní informace

orcon f 310
Akce
balení: kartuše 310 ml
Skladem | 2039/KAR
Můžeme doručit do: 30.5.2024
277 Kč / ks
229 Kč bez DPH
Akce
balení: salám 600 ml
Na objednávku | 2039/SAL
Můžeme doručit do: 21.6.2024
411 Kč / ks
340 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

TECHNICKÉ ÚDAJE


Materiál: Disperze na bázi kopolymerů kyseliny akrylové, bez změkčovadel a halogenů
Aplikační teplota : -10 °C do +50 °C
Tepelná stabilita: Dlouhodobě od -40 °C do +80 °C
Skladovatelnost: Do -20 °C, skladovat v chladu a suchu

Oblast použití


Neprodyšné lepení parobrzdných a neprodyšně izolujících folií všeho druhu na okolní minerální (např. omítku) a hrubé stavební díly (např. hrubě řezané dřevo), jakož i textilie (např. pro clima INTELLO, DASTOP, DA) lepenky (např. pro clima DB+), fólie z PE, PA, PP a hliníku. Napojení folií do spodních konstrukcí střechy (např. pro clima SOLITEX UD a PLUS) na minerální a hrubé podklady ve venkovním prostředí. Neprodyšně izolující spoje dle DIN 4108-7, SIA 180 a ÖNorm B8110-2.

Podklad


Podklad musí být vhodný pro trvale neprodyšně izolující lepený spoj pomocí neprodyšně izolujících lepidel. Musí být stabilní, bez silikonu a mastnoty. Podklad může být lehce vlhký a lehce zaprášený (ometený). Trvalého lepeného spoje se dosáhne na všech pásovinách pro clima (parobrzdných a neprodyšně izolujících pásovinách, pásovinách do spodních konstrukcí střech a do stěn, jakož i protiprašných pásovinách) fóliích z PE, PA, PP a hliníku na vytvoření neprodyšně izolujících vrstev, hoblovaném, lakovaném dřevě, tvrdých plastech, respektive nerezavějících kovech (např. trubkách, oknech atd.) a tvrdých deskách z aglomerovaného dřeva (dřevotřísce, deskách OSB, BFU, MDF). Na zmrzlých podkladech není lepení možné. Vhodnost podkladu k lepení je potřeba vyzkoušet. Případně je zapotřebí provést zkoušku lepení, respektive u drolivých podkladů je zapotřebí provést doplňující mechanické zabezpečení (přítlačnou latí). Tyto náležitosti je zapotřebí osobně přezkoušet na místě aplikace.

Zvláštnosti


Vysoká schopnost smáčivosti podkladu. Použití i na problematických podkladech.

Uvedené údaje se vztahují k aktuálnímu stavu výzkumu a praktickým zkušenostem. Vyhrazujeme si právo na změny doporučených konstrukcí a zpracování jakož i dalšího vývoje a s nimi spojenou změnu kvality jednotlivých výrobků. Rádi Vás budeme informovat o aktuálním stavu technických znalostí k okamžiku aplikace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: